تاثیر نوار سرب در زیبایی پرده

نوار سرب یک تسمه زنجیری است که از ساچمه های فلزی تشکیل شده است و باعث سنگین شدن پرده و نمای بهتر آن می شوند. فلز استفاده شده در این تسمه ها معمولاً سرب است که وزن بالایی دارد و با روکش نخی پوشانده می شود.
تاثیر نوار سرب در زیبایی پرده

نوارهای سرب در وزن های مختلف در بازار یافت می شود و معمولاً هر چه وزن بالاتری داشته باشند نمای بهتری به پرده می دهند و البته قیمت بالاتری دارند. این نوارها بیشتر در پرده های نازک و حریر استفاده می شوند چون سبک هستند و به شکل دلخواه نمی ایستند.

نوار سرب پرده بخاطر وزنی که دارد باعث کشیده شدن و صاف ایستادن پرده شده و ظاهری منظم و یکنواخت به پرده های نازک می دهد. یکی دیگر از مزایای استفاده از نوار سرب این است که در صورت استفاده در قسمت پایینی پرده، می توان به پرده های سبک و حریر فرم مورد نظر را داد و به شکل دلخواه چیدمان کرد.

در برخی موارد مشتریان به دلیل قیمت نسبتاً بالای این نوارها، ترجیح می دهند که از این نوارها استفاده نکنند ولی اگر از پرده های سبک و مخصوصاً حریر استفاده می کنید، استفاده از نوار سرب یکی از ملزومات پرده است و نمای شیک و منظمی به پرده می دهد و از جمع شدن پرده جلوگیری می کند.

نوارهای سربی پایین پرده به شکل های مختلفی در بازار موجود است که در ادامه عکس یکی از معمول ترین و بهترین تسمه ها را قرار می دهیم. ولی برخی تسمه ها قابلیت دوخت دارند و نسبت به نوع پرده می توانند متفاوت باشند.

نوار سرب پرده

بهترین مشاوره و راهنمایی برای انتخاب نوع و وزن نوار سرب را نصاب پرده می تواند به شما بدهد ولی به هر حال هر چه وزن تسمه بالاتر باشد، پرده منظم تر و صاف تر قرار می گیرد. شما می توانید نسبت به قیمت نوار سرب پرده، آنرا انتخاب کرده و سفارش دهید.

توجه داشته باشید که در صورتی که می خواهید از نوار سرب در پایین پرده استفاده کنید، دوخت پایین آن باید از نوع پاکتی یا لیفه ای باشد که در این روش ها محلی برای قرار گرفتن تسمه سرب در پایین پرده تعبیه می شود که این نوار به راحتی در آن قرار بگیرد.

برای زیبایی پرده بخصوص پرده پذیرایی عوامل مختلفی وجود دارد که می بایست به آنها توجه شود. علاوه بر نوع پرده و رنگ مورد انتخاب، دوخت پرده و نصب آن نیز حایز اهمیت بوده و استفاده از نوار سرب در پرده های سبک و حریر یکی از ملزومات به شمار می آید.

نوار سرب پرده حریر

هنگام سفارش پرده بخاطر داشته باشید که متراژ پرده و سرب پایین پرده را به فروشنده یادآوری کرده و نوع دوخت آنرا نیز در نظر داشته باشید. شرکت نگاردکور با سال ها تجربه در زمینه تولید و فروش انواع پرده، آماده ثبت سفارش و تولید انواع پرده با ضمانت پایین ترین قیمت و ارسال به سراسر کشور می باشد.

برای مشاوره و خرید انواع پرده و لوازم پرده با شماره 88854127-021 تماس بگیرید